Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Systém generálneho a hlavného kľúča

Potrebujete zabezpečiť svoj dom, firmu, hotel či penzión? 

Naša firma Vám vie pomôcť zostaviť kľúčový plán. Do systému vieme zaradiť všetky rozmery vložiek, visiace a prídavné zámky.


Systém Vám vieme poskladať z vložiek:           

- MAUER     -     TITAN     -    CISA    -     MUL-T-LOCK    -    EVVA   -   FAB 

Pojem systém generálneho kľúča vznikol s narastajúcim počtom kľúčov. Ich zväzok bol čoraz ťažší a čas manipulácie s nimi sa neustále predlžoval, čo prirodzene viedlo ku vzniku požiadavky nadradených funkcií. Vďaka vysokej variabilnosti bezpečnostných zámkových systémov  je možné zostaviť systém presne podľa bezpečnostných požiadaviek a potrieb zákazníka. Najvýznamnejšou fázou je plánovanie. Dobre naplánovaný zámkový systém poskytuje vysokú bezpečnosť a zároveň pohodlie pri použití minimálneho počtu bezpečnostných kľúčov. Princípom systému generálneho kľúča je vytvorenie hierarchie nadradených (skupinových, generálnych) a individuálnych kľúčov (otvárajú len jednu bezp. vložku) a tak zjednodušiť a zároveň kontrolovať prístupy do všetkych miestností v objekte.


 
Zabezpečili by ste si Váš domov podozrivo lacnými necertifikovanými akože bezpečnostnými dverami s čínskym alebo poľským pôvodom?
 
 
41%

 
 
 
59%

 

dnes je: 18.1.2019

meniny má: Bohdana

podrobný kalendár

webygroup


511919

18.1.2019
Úvodná stránka